2013-ban végeztem a szegedi Juhász Gyula Tanárképző Főiskola, tanító szakán, természetismeret műveltségi területtel. Végzős évemben, (2013 tavaszán) a 3 fordulós Országos Apáczai Tanítási Versenyen 2. helyezést értem el.

Pályám során elvégeztem a Szivacskézilabda képzést, a Komplex Mozgásterápiát, és a NILD Tanulási Terápia 1. 2. és 3. blokkját, melynek technikáiból igyekszek beépíteni a mindennapi tanórákba is.

Idén a 4. évfolyamos tanulók osztályfőnöke vagyok, akiknek magyar, matematika és környezetismeret tantárgyakat tanítok. Fontosnak tartom, hogy a gyermekeket saját maguk és egymás elfogadására, empátiára és segítőkészségre ösztönözzük. Hiszem, hogy mindenki jó valamiben, melynek pozitív megerősítésével csodákat érhetünk el. Célom egy nyugodt, szeretetteljes légkör kialakítása is, ahol minőségi nevelő és oktatói munkát végezhetek kreativitással sok változatos munkaformával és kooperatív technikával megfűszerezve.

A fent említettek mellett NILD Tanulási Terepeutaként fejlesztem a hozzám járó gyermekeket, melyben nélkülözhetetlennek tartom saját magam folyamatos fejlődését is, ezért elvégeztem a kiegészítő workshopokat (taktilis, mozgásos, csoportos, ovis), frissítő napokon, szakmai napokon veszek részt.

Végezetül pedig, mottóm: „Nincs szebb, mint az őszinte gyermekmosoly, a hangos kacajok, a kíváncsiságtól csillogó szemek és az a sok-sok szeretet, amit adni tudnak.„